Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Philips EP2231/40 Tam Otomatik Espresso Makinası

Pratik ve kullanımı kolay olan Philips EP2231/40 tam otomatik espresso makinesi günlük hayatın koşuşturmacası içinde hem damak zevkinden vazgeçmek istemeyen hem de vakit kaybetmek istemeyenler için idealdir. Philips 2200 serisi EP2231/40 tam otomatik kahve makinesi ile evinizin rahatlığında ya da ofisinizde kısa süre içinde barista ustalığında kahveler hazırlayabilirsiniz. Kullanımının kolay olmasının yanı sıra kolay temizlenme imkânı sunan dizaynı sayesinde sizi uğraştırmaz. İdeal boyutlara sahip olan Philips EP2231/40 tam otomatik espresso makinesi siyah rengi ve minimal dış tasarımı ile fazla yer kaplamaz ve dizaynı ile göze hitap eder.

Philips EP2231/40 Espresso Makinesi Özellikleri

Philips 2200 serisi EP2231/40 tam otomatik kahve makinesi, kahve tercihinize uygun kahveyi kolayca hazırlamanıza olanak sunan sezgisel dokunmatik ekrana sahiptir. Sadece iki parçadan oluşan borusuz süt temizleme sistemine sahip Philips tam otomatik kahve makinesinin süt püskürtme mekanizması bulaşık makinesinde de yıkamaya uygundur ve elde yıkama için 15 saniye ayırmanız yeterlidir. Aynı zamanda aroma çıkartma sistemine de sahip olan Philips kahve makinesi kahvenizin aromasının ortaya çıkmasını sağlayan optimum sıcaklık değerini otomatik olarak ayarlar. Kahve makinesinin su kapasitesi 1800 ml olup, çekirdek kahve, hazır çekilmiş veya filtre kahve ile kullanıma uygundur.

  • Philips EP2231/40 sayesinde barista ustalığında kahveler hazırlayabilirsiniz.
  • Süt köpürtme özelliğine sahip Philips EP2231/40 kahve makinesi kolay temizlenebilir süt haznesi ile oldukça pratiktir ve vakit tasarrufu sağlar.
  • İdeal dış boyutlarına rağmen Philips kahve makinesinin su haznesi iki litreye yakındır. Bu sayede seri bir şekilde birden fazla kahve çeşidini istediğiniz adede kadar hazırlama olanağı tanır.
  • Philips EP2231/40 espresso makinesi ile cappuccino ve espressolarınızı damak zevkinize uygun olarak ve zengin kahve aromasını koruyarak hazırlayabilirsiniz.
  • Philips kahve makinesindeki dahili süt püskürtme fonksiyonu ile krema lezzetinde taze süt köpüğü elde ederek kahvenize ilave edebilirsiniz.
Tam Otomatik Philips EP2231/40 Kahve Makinesi Yorumları

Pratik kullanım ve ideal boyut açısından kahve makineleri çok çeşitli olmakla birlikte Philips tam otomatik espresso makinesi, kahve makinesi ailesi içinde Philips EP2231/40 en ucuz ve kaliteli olması ile öne çıkar. Philips EP2231/40 fiyat performans açısından oldukça dikkat çekicidir ve yorumlardan anlaşılacağı üzere tüm özelliklerinin hakkını verir. Kullanıcılar uzun süreli kullanım sonrasında bile Philips tam otomatik kahve makinesinden elde ettikleri kahvenin kalitesinden memnun olduklarını belirtirler. Kaliteli kahve arayışında olanların tercih ettiği bir espresso makinesi olan Philips EP2231/40 yorumları da kullanıcıların kahve makinesinin işleyişinden ve kaliteli kahve hazırlamasından memnun kaldıklarını doğrular niteliktedir.

Philips EP2231/40 Tam Otomatik Espresso Makinesi Fiyatları

Uzun süreli kullanımdan sonra bile kaliteli kahve pişirmenize olanak tanıyan ve aroma çıkartma özelliği ile öne çıkan Philips EP2231/40 tam otomatik espresso makinesi fiyatı ile dikkat çeker. Özellikle ev ve ofis ortamında kullanım için satın alabileceğiniz ideal bir ürün olan Philips espresso makinesi, performansı ve ekonomik fiyatı ile kullanıcıların tercih ettiği bir kahve makinesidir. Philips EP2231/40 tam otomatik espresso makinesi en ucuz olmasının yanı sıra kaliteden ödün vermez ve kullanıcıların memnun kaldıklarını belirttikleri bir espresso makinesi olma özelliğine sahiptir. Philips EP2231/40 tam otomatik espresso makinesi satın almak, Hepsiburada aracılığıyla oldukça kolaydır ve kullanıcıların sıkça tercih ettiği bir satın alma seçeneğidir.

Philips EP2231/40 Espresso Makinesinin Süt haznesi Var mıdır?

Philips tam otomatik espresso makinesinin, kolay temizlenme özelliğine de sahip, çıkarılabilir süt haznesi ve süt püskürtme özelliği vardır.

Philips EP2231/40 Espresso Makinesinde Ne Tür Kahveler Yapılır?

Philips EP2231/40 espresso makinesi, filtre kahveler, hazır çekilmiş kahveler ve çekirdek kahve kullanımına uygundur.

Philips Espresso Makinesi Aroma Çıkartma Özelliğine Sahip midir?

Philips espresso makinesi optimum sıcaklık ayarını otomatik olarak yaparak kahve aromasını çıkartma özelliğine sahiptir.

Yorumlar

Yorum Yapınız