Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Arya Gross, her geçen gün artan geniş ürün yelpazesi ile toptan ve perakende online market alışverişlerinizde en uygun fiyatlı ürünleri aynı gün ve saatler içerisinde kapınıza kadar getirip teslim eder. Gıda, temizlik, kişisel bakım ve daha birçok üründe indirimli ve kampanyalı fiyatları ile tüketicinin yanındadır.

Arya Gross, 2021 yılında kurulmuştur. 3 yıllık tecrübesi ile Gıda sektörüne ticaret hayatına devam etmektedir. Arya Gross İstanbul'da faaliyet gösteren %100 yerli sermayeli en büyük e-ticaret şirketlerinden biridir.
Firmamız; müşterilerine uygun fiyatlarla en kaliteli gıda ürünlerini sunarken, hedefinde müşteri memnuniyetini merkeze koyarak ve hijyen kurallarına uygun denetimler yaparak, kalite standartlarından geçen ürünlere yer vermektedir.

10 yıllık ticari tecrübesiyle müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri başta olmak üzere tüm çözüm ortaklarımızla ve dinamik yapımızla, müşteri memnuniyeti ile kalite anlayışında ödün vermeyerek güvenle büyümeye ve sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Arya Gross, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışından da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmamız cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2021 yılında da sürdürmüştür.
Arya Gross portföyünde 5.000 çeşit ürün bulundurarak ulusal ve uluslararası birçok markayı da bünyesinde bulundurmaktadır. 400 metrekare kapalı alan, 200 metrekare açık alanla toplam da 600 metrekare alanda hizmet vermektedir. Kendi alanında uzman profesyonel kadromuzla ve araç filomuzla, e-ticaret sitemizle Türkiye'nin tamamına temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırmaktadır.ŞİRKET BİLGİLERİMİZ
VAFRA LOJİSTİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
VERGİ NO:1601684074
VERGİ DAİRESİ:AVCILAR
Mersis NO : 0160168407400001