Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

WINDSOR WS 2912 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Genel Özellikler

Özellik 1 : 9KG

Özellik 2 : 1200Devir

Özellik 3 : D

Renk : Beyaz

Çamaşır Makinesi Yıkama Kapasitesi : 9 kg

Motor Tipi : DC Motor

Tambur Hacmi (l) : 6

Devir : 1200 Devir

Çocuk Kilidi : Var

İnci Tambur : Var


Windsor WS 2912 çamaşır makinesi, ihtiyaçlarınızı karşılar ve pratik bir biçimde çamaşırlarınızı yıkamanıza yardımcı olur. 9 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için bile yeterli olabilir. Evdeki herkesin çamaşırları için yeterli yıkama alanı sunar. Windsor 9 kg kapasiteli çamaşır makinesi, dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun kullanım ömrüne sahiptir. 1200 devir sayısı bulunur ve bu sayede çamaşırlarınız için yüksek devirli sıkma işlemi gerçekleşir. Yüksek devirde sıkılan çamaşırlar daha çabuk kuruyabilir. Cihazın üstün performansı, kullanım sırasında etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Tertemiz Çamaşırlar için Windsor Çamaşır Makinesi

Windsor WS 2912 çamaşır makinesi, kirli kıyafetlerinizi istenilen temizlikte yıkar. Cihaz, pratik kullanımlı olduğu için herkes tarafından kolaylıkla ayarlanabilir. Üründe ek olarak kontrol sağlayan elektronik gösterge paneli mevcuttur. Bu kaliteli ürün, 9 kg yıkama kapasitesi ile bütün çamaşırlarınız için yeterli yıkama alanı oluşturur. Çocuklu aileler, çocuk kilidi sayesinde ürünü güvenli bir şekilde kullanabilir. Makinenin inci kazanlı tamburu mevcuttur. Hızlı bir biçimde yıkama yapmanızı sağlayan program ise pratiklik sağlar. Üründe tüm bunlara ek olarak dengesiz yük uyarı sistemi bulunur. Böylece çamaşırlar dengesiz yerleştirildiğinde makineniz uyarı verir. Ürün, 1200 devir sayısı ile yeterli sıkma gücüne sahiptir. Çamaşırlarınızı pratik ve temiz bir şekilde yıkamak için Windsor WS 2912 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi satın alabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Windsor Çamaşır Makinesi

Windsor WS 2912 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, geniş yıkama program opsiyonlarına sahiptir. Kıyafet, nevresim, perde gibi pek çok tekstil ürününü, cihazın geniş program opsiyonları sayesinde pratik bir biçimde yıkayabilirsiniz. Pamuklu, yünlü ve sentetik kumaşlar için özel olarak üretilen yıkama programlarından yararlanabilirsiniz. Ön yıkama, ek durulama fonksiyonunun yanında elde ve narin yıkama ile kolay ütüleme özelliği gibi pek çok ayar mevcuttur. Yüksek performansı ile öne çıkan Windsor çamaşır makinesi, kirli ürünlerinizi sorunsuz bir biçimde yıkar.

Avantajlı Windsor Çamaşır Makinesi Fiyatı

Windsor WS 2912 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi fiyatları her bütçeye hitap eder. Ürün, enerji tasarrufu yaparak bütçenize katkı sağlar. Yıkama esnasında rahatsızlık vermeyen sesi sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Üründe pek çok farklı program opsiyonu mevcuttur. Ayrıca cihaz, 1200 devir sayısına sahiptir. Bu özelliği ile çamaşırlarınızın daha kısa sürede kurumasını sağlayabilirsiniz. Dengesiz yük kontrolü, çocuk kilidi, su taşma emniyeti gibi özellikleri güvenli bir kullanım sunar. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun kullanım ömrüne sahiptir. Windsor çamaşır makinesi fiyatlarını inceleyerek avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Windsor WS 2912 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi en ucuz seçenekleri ile bütçenizi koruyabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerinden yararlanmak içinse Windsor WS 2912 yorumlarını okuyabilirsiniz. Çamaşırlarınızı temiz ve pratik bir biçimde yıkamak için ihtiyacınız olan Windsor çamaşır makinesini Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesindeki Devir Neyi İfade Eder?

Çamaşır makinelerinde devir sayısı sıkma sayısı anlamına gelir. Devir sayısı yükseldikçe çamaşırların ıslaklık ve nemlilik oranı düşer. Böylece kuruma süresi kısalır.

Windsor Çamaşır Makinesinde Hangi Programlar Vardır?

Windsor çamaşır makinesi; hızlı yıkama, ön yıkama, elde yıkama, pamuklu, yünlü, sentetik gibi pek çok yıkama programına sahiptir. Bu sayede kıyafetlerinizin özelliklerine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Nasıl Seçilir?

Çamaşır makinesi alırken program sayısına, yıkama kapasitesine, devir sayısına ve enerji sınıfına dikkat edebilirsiniz. Windsor 9 kg kapasiteli ürün, kullanımda avantaj sağlayan özellikleriyle dikkat çeker.


Yorumlar

Yorum Yapınız