Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Vestel BM 3111 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Zaman Erteleme Fonksiyonu

Dışarıda geçen bir günün ardından yorgun ve acıkmış bir halde evinize adım attınız. Çıkarken bulaşık makinesini çalıştırmayı unuttuğunuz için de ihtiyacınız olan mutfak gereçlerinin neredeyse tümü kirli bir halde duruyor. O an makinenin yıkamayı tamamlamasını beklemek en son isteyeceğiniz şey olurdu değil mi? Bu senaryonun diğer versiyonunda ise makineyi evden çıkmadan önce çalıştırmak yer alıyor. Bu kez de makinenin içerisinde saatlerce bekleyen bulaşıklar nemden dolayı ıslanıyor. Vestel bulaşık makinelerinin zaman erteleme fonksiyonu sayesinde tüm bu sorunlara son verebilirsiniz. Yıkamanın başlayacağı zamanı seçmenize imkan sunan bu fonksiyon sayesinde bulaşıklarınız sizin için en uygun zamanda yıkansın, size de pırıl pırıl bulaşıkların keyfini sürmek kalsın.

Süper 50 dk Programı

Bulaşık makinenizi standart programlarda çalıştırmak için her zaman yeterli vaktiniz olmayabilir. Peki, normal kirlilik düzeyindeki günlük bulaşıklarınızın tümünü sadece 50 dakikada yıkayan, durulayan ve kurutan yeni bir teknoloji mümkün olur mu dersiniz? Vestel’le olur, neden olmasın? Kurutma fonksiyonu yenilenen “Süper 50” programına sahip Vestel bulaşık makineleri, 65 °C’ye kadar ulaşan su sıcaklığı ile bulaşıklarınızın tertemiz olmasını sağlıyor.

Bardak Ve Cam Koruma Teknolojisi

Kullanmaya kıyamadığınız, çeyizinizin en nadide parçaları cam ürünler, maalesef bulaşık makinelerinde zamanla çizilme, buğulanma ve korozyon gibi sorunlarla karşılaşabiliyor. “Gitti güzelim bardaklar!” dedirtmeye son verecek teknoloji ise Vestel farkı ile evlerinize taşınıyor. Bulaşık makinelerinde geliştirdiği “Bardak ve Cam Koruma Teknolojisi” sayesinde Vestel, değer verdiğiniz bardaklarınız ve tüm cam eşyalarınızda, çizilmelere ve kireçli suyun yarattığı korozyona karşı etkin bir koruma sağlıyor. Kurulum esnasında suyunuzun sertliğine göre yapılan ayarın ardından “Bardak ve Cam Koruma Teknolojisi” devreye giriyor ve her yıkamadan sonra tüm cam ürünlerinizin ilk günkü parlaklığında kalmasını sağlayarak ömürlerini uzatıyor.


Her geçen gün kullanımı artan bulaşık makineleri, işleri hızlandırması ve kolaylık sağlaması adına çok sık tercih edilir. Özellikle bulaşıkların fazla biriktiği kalabalık ailelerde sudan tasarruf etmeyi sağlayan bulaşık makineleri, kafeterya, restaurant, yemek şirketleri ve öğrenci yurtları gibi toplu alanlardaki kullanımıyla da karşımıza çıkar. Vestel BM 3111 3 programlı bulaşık makinesi, ihtiyaca uygun ve teknolojiye ayak uyduran özellikleri ile beklenenden fazlasını karşılar. Model, sudan maksimum düzeyde tasarruf sağlaması ve enerji performansıyla bütçe dostu üretime sahiptir. Ekonomik program seçeneği ile yıllık minimum enerji tüketimi sunan ürün, dayanıklılığıyla da uzun ömürlü kullanım imkanı verir.

Zamandan Tasarruf Sağlayan Vestel BM 3111 Bulaşık Makinası

Vestel BM 3111 bulaşık makinesi özellikleri arasında dikkat çeken 3 programlı tasarımı, bulaşıkların kir düzeyine göre farklı yıkama seçenekleri sunar. Zaman erteleme özelliği sayesinde bulaşıklarınızı istediğiniz saatte yıkamaya ayarlayabilirsiniz. 50 dakikalık yıkama programı ile normal kirlilik düzeyindeki bulaşıklara hızlı olarak yıkama, durulama ve kurutma işlemleri yapabilirsiniz. Vestel BM 3111 bulaşık makinesi, 65 dereceye ulaşan su sıcaklığı sayesinde üst düzey temizlik sağlar. Bardak ve camlarda oluşan çizik ve deformelerin önüne geçen cam koruma teknolojisi, gönül rahatlığı ile makine kullanımını destekler. Cam ürünleri koruyarak kireçli suyun sebep olduğu aşınmaları önler ve ilk günkü görünümünü korur.

Yeni Nesil Enerji Sınıfı ile Vestel 3111 Bulaşık Makinesi

Vestel BM 3111, düşük enerji verimliliğine sahip yeni enerji sınıfı ile minimum düzeyde elektrik tüketimi sağlar. Dijital ekran tasarımı ile modern görünümünün yanında pratik kullanım olanağı da sunar. Maksimum genişlik kapasitesi ile bulaşıkların tamamını tek seferde yüksek temizlik oranı ile yıkar. Minimum su tüketimine sahip Vestel BM 3111 3 programlı özelliği sayesinde farklı kir düzeyindeki bulaşıklarınızı farklı programlar ile temizleme olanağı verir. Zorlu ve hafif kir düzeyine göre farklı modlar sunan ürün, üst düzey temizlik sağlar. Kalabalık sofralardan sonra kalan toplu bulaşıkları, Vestel bulaşık makinesi ile pratik şekilde yıkayabilirsiniz.

Vestel BM 3111 Bulaşık Makinesi ile Güçlü Temizlik

Kalabalık ailelerde yemeklerden sonra bulaşıkları Vestel bulaşık makinesinin sunduğu hızlı yıkama programı gibi kolaylıklar sayesinde pratik şekilde yıkayarak vakitten tasarruf edebilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen iç gövde yapısı ile maksimum dayanıklılık sağlayan model, uzun süreli kullanım imkanı verir. Yeni nesil teknoloji ile üretilen Vestel bm 3111 3 programlı bulaşık makinesi en ucuz fiyatlarıyla satışa sunulur. Ürün, üst düzey özelliklerinin yanı sıra fiyat performansıyla da kullanıcıların dikkatini çeker. Beyaz rengi ile mutfaklara şık bir görünüm kazandırır. Vestel BM 3111 3 programlı bulaşık makinesi yorumları ve ürün değerlendirmelerini Hepsiburada üzerinden inceleyebilir, online ödeme kolaylığı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Vestel BM 3111 Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Vestel BM 3111 3 programlı bulaşık makinesi satın alırken dikkat edilecek hususlar arasında elektrik ve su tüketim durumu yer alır. Enerji tasarrufu sağlayan ekonomik modeller tercih önceliği yüksek ürünler arasında bulunur. İkinci seçenek olarak alınacak ürünün iç kapasitesine dikkat edilir.

Vestel 3 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Vestel BM 3111 3 programlı bulaşık makinesi ne kadar 3 programlı özelliği ile de öne çıksa yeni nesil teknolojiyle üretilen pek çok farklı özellik bulundurur. 3 programlı üretimi ile farklı kir düzeylerine göre farklı sürelerde yıkama, durulama ve kurutma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürün geniş iç kapasiteye sahip üretimi ve dijital tasarım ekranıyla da dikkatleri üzerine çeker.

Vestel BM 3111 Zaman Erteleme Fonksiyonu Nedir?

Modelin kullanışlı bir özelliği olan zaman erteleme fonksiyonu, bulaşıklarınızı belirlediğiniz zaman diliminde yıkamayı sağlayan dijital bir sisteme sahiptir.

Yorumlar

Yorum Yapınız