Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Philips alanında lider markalardan biri. Adından sıkça söz ettirmeyi başaran marka, ses ve görüntü, ev eşyaları, kişisel bakım ve aydınlatma kategorileri içerisinde binlerce ürün sunuyor. Ev ürünleri içerisinde bulunan Philips Ep5443/70 Lattego tam otomatik kahve ve espresso makinesi tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Kahve en sık tüketilen içeceklerden biri. Sabah güne adapte olmayı kolaylaştıran kahve ve çeşitleri, gün içerisinde enerji kazanılmasına da yardımcı oluyor. Philips Ep5443/70 Lattego tam otomatik kahve ve espresso makinesi, kahve yapımını pratik bir hale dönüştürüyor. Kahvenin lezzeti doğru pişirme yöntemi ile artıyor. Philips Ep5443/70 Lattego tam otomatik kahve ve espresso makinesi seçilen kahve çeşidini ideal ölçü ve sıcaklıkla hazırlayarak, kullanıcıları memnun ediyor. Hepsiburada aracılığıyla Kahve Makineleri kategorisinde yer alan  Philips Ep5443/70 Lattego tam otomatik kahve ve espresso makinesini daha yakından tanıyabilirsiniz. Hepsiburada rehberliğinde, kolaylıkla  Philips Ep5443/70 Lattego tam otomatik kahve ve espresso makinesi özellik ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Philips Ep5443/70 Lattego Tam Otomatik Kahve Ve Espresso Makinesi Özellikleri

Philips Ep5443/70 Lattego kahve ve espresso makinesi özellikleri sayesinde lezzetli kahveleri kısa süre içerisinde hazır hale getiriyor. Cihaz üzerinde yer alan LED ekran, kahve makinesinin kolaylıkla kullanılmasını sağlıyor. İstenilen işlemler LED ekrandan yardım alınarak yerine getirilebiliyor. Bunun yanı sıra LED ekran üzerinde farklı kahve çeşitleri görseller şeklinde kişilere sunuluyor. bu sayede kişiler içmek istedikleri kahve çeşidini LED ekran üzerinden işaretleyebiliyor. Philips kahve espresso makinesi tek kullanımda 12 çeşit kahve hazırlayabiliyor. Philips kahve espresso makinesi özelleştirme yapma olanağı da tanıyor. Bu sayede tercih ettiğiniz kahveyi dilediğiniz yoğunluk ve sıcaklıkta hazırlayabilirsiniz. Bu gibi değişiklerinizi anlık yapabilir veya cihaza kaydedebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz kahveyi her zaman damak tadınıza uyacak şekilde pişirebilirsiniz. Philips kahve espresso makinesi kullanıcı profilleri sayesinde kayıt yapma imkanı sunuyor. Dört kişiye kadar farklı kayıtlar yapabilir ve kahve makinesinin herkese uygun kahveyi pişirmesini sağlayabilirsiniz. Philips kahve espresso makinesi içerisinde yer alan öğütücü üretiminde seramik kullanılıyor. Seramik öğütücü, kahvenin ideal şekilde öğütülmesinin yanı sıra kolay temizlik imkanı da sunuyor. Dayanıklı yapısı sayesinde 20.000 bardak kahve çıkaracak miktarda kahve çekirdeği öğütebilirsiniz. Philips kahve espresso makinesinde yuvarlak süt köpürtme aparatı yer alıyor. Bu kısmı kullanarak sütü dilediğiniz ayarda köpürtebilir ve daha bardağınızı kahve makinesi haznesinden almadan içerisine dahil edebilirsiniz. Philips kahve espresso makinesinin kahve öğütme haznesinin yanı sıra damla tepsisi de bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. Bu özellik ile hem yıkama zamanından tasarruf edebilir hem de parçaları ideal şekilde temizleyebilirsiniz. 

Philips Ep5443/70 Lattego Tam Otomatik Kahve Ve Espresso Makinesi Fiyatları 

Philips Ep5443/70 Lattego kahve ve espresso makinesi fiyatları, ürün özellikleri dahilinde belirleniyor. Cihazın sahip olduğu teknik özellikler ve tasarım özellikleri ürün fiyatına doğrudan etki ediyor. Hepsiburada üzerinden, farklı fiyat alternatifleri sunan satıcıları görüntüleyebilirsiniz. Alışverişinizi daha tasarruflu bir hale dönüştürmek için Hepsiburada’nın sunduğu alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Size sunulan bu hizmet sayesinde farklı taksit imkanlarından yararlanarak Philips kahve ve espresso sahibi olabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçeneklerine ulaşmak için, Kampanyaları Gör butonunu da kullanabilirsiniz. Bu sayede Philips kahve ve espresso özelinde yapılan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürün için kampanya olmaması durumunda, ürünü favorilerinize ekleyebilir bu sayede fiyatında değişim olduğunda hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum Yapınız