Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kumtel Dizayn Siyah Cam Ankastre Set (DA6-830 Siyah Davlumbaz + KO-40TAHDF Ankastre Siyah Ocak +  (MT) (3 Pro 3 Düğme ) Siyah Cam Fırın)


DA6-830 SİYAH DAVLUMBAZ - Siyah Cam Davlumbaz - Yüksek emiş gücü - 3 Hız kademeli - Güçlü led aydınlatma - Bulaşık makinesinde yıkanabilir alüminyum filtre - Mekanik cam kontrol paneli - 650 m3/H motor KO-40TAHDF ANK. SİY.OCAK - Gaz emniyet sistemi - Otomatik düğmeden çakmaklı - Bulaşık makinesinde yıkanabilir emaye ızgara ve ocak bekleri - 8 mm dayanıklı temperli cam - Doğlagaza ayarlıdır. LPG'ye dönüşüme uygundur B66-S2 (MT) (3 PRO 3 DÜĞ)SİYAH CAM FIRIN - A+ enerji sınıfı - Harr teknoloji ile %40 'a varan enerji tasarrufu ve kolay temizlenebilen geniş iç hazne - 3 pişirme fonksiyonu - Ayarlanabilir termostat ve zil uyarılı zaman ayarı - Güçlü iç aydınlatma - Sökülebilir çift cam kapak - Tel ızgara ve 2 adet geniş emaye pişirme tepsisi

Kumtel siyah cam ankastre set içerisinde bir adet davlumbaz, bir ocak ve bir adet fırın yer alır. Siyah renkte üretilen bu set, mutfakta yemek pişirmek için gerekli üç ürünü içinde barındırır. Harr teknolojisiyle donatılan Kumtel Dizayn siyah cam ankastre set kullanımı %40 enerji tasarrufu sağlar. Minimum enerjiyle maksimum ısı değeri vermeyi sağlayan bu teknoloji, aynı zamanda ürünlerin temizliğini de kolaylaştırır. Açık rezistans sistemiyle kusursuz pişirme sağlayan siyah Kumtel ankastre set modern, şık ve kullanışlı tasarımıyla mutfaklarınıza çok yakışabilir. Kolay kullanım imkanı sunan Kumtel Dizayn siyah cam ankastre set (DA6-830 siyah davlumbaz + KO-40TAHDF ankastre siyah ocak + B66-S2 (MT) (3 Pro 3 düğme ) siyah cam fırın) ile şahane yemekler yaparken, mutfağınızın kötü kokmasını önleyebilirsiniz.

Kumtel Siyah Davlumbaz ile Kötü Kokulara Son

Şık bir tasarıma sahip olan Kumtel Dizayn ankastre set içerisinde yer alan davlumbaz ile yemek pişirirken oluşabilecek istenmeyen koku ve dumandan kurtulabilirsiniz. Siyah bir cam gövde ile tasarlanan siyah cam ankastre set Kumtel markasının kalitesine sahiptir. 3 hız kademeli çalışma ayarının bulunması avantaj sağlar. Led aydınlatma özelliği sayesinde, davlumbazın ışığından yararlanarak yemek pişirebilirsiniz. Mekanik kontrol paneli kolay anlaşılabilir olduğundan, davlumbazı kontrol etmek oldukça basittir. Hızlı ve pratik olarak çıkarılabilen alüminyum filtreler sayesinde, davlumbazda oluşan kir ve yağı kolayca temizleyebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde bu filtreyi bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Şık Tasarımı ile Kumtel Ankastre Siyah Ocak

8 mm temperli cam sayesinde ısıya ve darbelere dayanıklı olan Kumtel ocak, aynı zamanda doğalgazdan LPG’ye dönüş için de uygunluk gösterir. Yandaki düğmeleri kullanarak ocağı kolay bir şekilde kullanabilir, otomatik çakmağı sayesinde pratik ateşleme yapabilirsiniz. Emaye ızgarası ile birlikte mavi ateş ve düzenli yanma özelliği sayesinde, ocak üzerinde kullandığınız tencere ve tavalar zarar görmez. Kumtel Dizayn siyah cam ankastre set (DA6-830 siyah davlumbaz + KO-40TAHDF ankastre siyah ocak + B66-S2 (MT) (3 Pro 3 düğme ) siyah cam fırın) satın alarak, ihtiyacınız olan tüm ürünlere tek seferde sahip olabilirsiniz.

Kolay Kullanımı ile Kumtel Ankastre Siyah Cam Fırın

İçinde pek çok farklı yiyecek yapabileceğiniz Kumtel ankastre fırının, siyah camdan olan kontrol paneli oldukça şık bir görünüme sahiptir. 3 farklı pişirme fonksiyonunu kullanarak yemek, pasta, börek gibi farklı türde yiyecekleri pişirebilirsiniz. Kumtel Dizayn siyah cam ankastre set (DA6-830 siyah davlumbaz + KO-40TAHDF ankastre siyah ocak + B66-S2 (MT) (3 Pro 3 düğme ) siyah cam fırın) içinde bulunan fırında, 2 adet geniş emaye tepsi ve tel ızgara yer alır. Ayarlanabilir termostat ve zil ile yemekleriniz piştiğinde sizi uyarır. Fırının iç kısmı güçlü bir aydınlatmaya sahiptir. Isıya dayanıklı, kolay sökülebilir çift cam kapaklarını kolayca temizleyebilirsiniz. Fırın tepsisine koyacağınız 1 bardak su ile son ayarda 10 dakika çalıştırdığınız takdirde, fırının içerisinde bulunan yağ ve kirlerin tamamı arınmış olur.

Kumtel Dizayn Siyah Cam Ankastre Set Fiyatları

Kumtel Dizayn siyah cam ankastre set (DA6-830 siyah davlumbaz + KO-40TAHDF ankastre siyah ocak + B66-S2 (MT) (3 Pro 3 düğme ) siyah cam fırın) fiyatları maliyete göre belirlenir. Kumtel Dizayn siyah cam ankastre set (DA6-830 siyah davlumbaz + KO-40TAHDF ankastre siyah ocak + B66-S2 (MT) (3 Pro 3 düğme ) siyah cam fırın) en ucuz fiyat seçenekleri ile kampanya dönemlerinde beğeninize sunulur. Bu seti indirimleri takip ederek Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Ankastre Setler Her Evde Kullanılabilir mi ?

Mutfağınızın ankastre kullanımına uygun alana sahip olması durumunda bu seti rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ankastre Sette Bulunan Ocak Elektrikli midir?

Kumtel markasının ankastre setinde bulunan ocak, doğalgaz kullanımına uygundur. Gerektiği durumlarda LPG’ye dönüştürülebilir.


Ürününüz içerisindeki ocak, KO-40 Tahdf kodu ile tarafınıza ulaşabilir. Firma tarafından kod yenilemeye gidilmiştir. Üründe özellik ve teknik olarak bir fark bulunmamaktadır.

Kumtel Dizayn Siyah Cam Ankastre Set (DA6-830 Davlumbaz + KO-40 TAHDF Ocak + Fırın ) Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yapınız