Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

1972 yılında Kayseri’de üretim faaliyetlerine başlayan Kumtel, 2005 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun arasında bulunuyor. Mustafa Köseoğlu tarafından kurulan Kumtel Türkiye merkezli çalışan bir beyaz eşya üreticisi. Markanın ürettiği ürünler arasında; ankastre setler, mini fırınlar, set üstü ocaklar, ısıtıcılar, solo fırınlar yer alıyor. Modern mutfak anlayışına hizmet eden ankastre setler duvara veya mutfak dolabına gömülerek kullanılıyor. Çok az bir yer kaplayan ankastre setler minimal ve aynı zamanda modern bir görünüm sunuyor. Mutfağa işlevsellik kazandıran ankastre setler enerji tasarruf ederek kullanıcı bütçesini koruyor. Kumtel 3’lü ankastre setler cam yüzeyleri ile ferah ve dinamik bir görüntü sunuyor. Markanın ankastre setleri mekanik, cam, dijital olarak çeşitlilik gösteriyor. Gri, siyah, beyaz, rustik ankastre setler arasından kullanıcılar mutfaklarına uygun olanı tercih edebiliyor. Klasik görünümüyle cezbeden Kumtel beyaz ankastre setler sadeleşme ve modernleşme akımına hitap ediyor. Büyük mutfaklara sadelik taşıyan beyaz ankastre setler küçük mutfakların daha ferah görünmesini sağlıyor. 3 parçadan oluşan Kumtel beyaz cam dijital dokunmatik ankastre set  8 farklı pişirme programı sunuyor. Otomatik çakmaklı olan Kumtel beyaz cam dijital dokunmatik ankastre set 2 adet emaye pişirme tepsisine ve 1 adet tel ızgaraya sahip. Hepsiburada ile Kumtel beyaz cam dijital dokunmatik ankastre set 8 programlı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Kumtel Beyaz Cam Digital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Programlı (Ko-40 Tahdf - B66 - Sf2 Ddt - DA6-835 ) Özellikleri

Kumtel beyaz cam dijital dokunmatik ankastre set özellikleri ve tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kumtel ankastre setin içerisinde yer alan her bir ürünün farklı farklı özellikleri bulunuyor. 8 farklı pişirme fonksiyonuna sahip olan Kumtel fırın pişirilmek istenen yemeğe uygun bir program seçeneği sunuyor. Ayrıca fırın programları sayesinde tüm ayarlar otomatik olarak yapılıyor. Hem dokunmatik hem de düğmeli kontrol paneline sahip olan Kumtel fırın pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Böylece pişirme ayarları en ince ayrıntısına kadar kontrol edilebiliyor. Kumtel ocağın yan kısmında yer alan düğmeler yardımıyla ateşlemesi yapılabiliyor. Böylece kullanıcıların el yakma riski de ortadan kalkmış oluyor. Gaz kesme emniyetine sahip olan Kumtel ocak ocağın ateşinin herhangi bir sebepten kesilmesi durumunda gazı da otomatik olarak kesiyor. Böylece olası kazalar önceden engelleniyor. Saatte 650 metre kare emiş gücüne sahip olan Kumtel davlumbaz etkili bir şekilde çalışarak mutfaktaki kokuyu ve dumanı içine çekiyor. Bu sayede kullanıcılar aynı anda birden çok yemek pişirebiliyor. A+ enerji sınıfında çalışan Kumtel davlumbaz enerji tasarrufu sağlayarak hem doğayı hem de kullanıcı bütçesini koruyor. 56 Dba ses seviyes ile çalışan Kumtel davlumbaz 3 hız kademesine sahip. 

Kumtel Ankastre Set Kullanmanın Avantajları

Yüksek teknolojiye sahip olan Kumtel ankastre setler çok fonksiyonlu kullanımları ile ön plana çıkıyor. Pişirme süresi hızlı olan ankastre setler kullanıcılara zaman kazandırıyor. Şık tasarımlara sahip olan ankastre setler mutfaklara ayrı bir hava katıyor. Farklı pişirme programlarına sahip olan ankastre fırınlar geleneksel, modern, Türk ve dünya mutfağına ait tüm yemekleri pişirebiliyor. Ankastre setlerin ocaklarında aynı anda birden çok tencere rahatlıkla konumlandırılabilir. 

Kumtel Beyaz Cam Digital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Programlı (Ko-40 Tahdf - B66 - Sf2 Ddt - DA6-835 ) Fiyatları

Kumtel beyaz cam dijital dokunmatik ankastre set 8 programlı fiyatlarına Hepsiburada üzerinden bakabilirsiniz. Cazip fiyatları değerlendirerek üzere Kumtel ankastre seti doğrudan sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Bu şekilde hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada ile Kumtel dijital fırın yorumlarına da bakabilirsiniz. Diğer beyaz ankastre fırın modellerini inceleyebilir ya da dijital fırınları fiyat ve özellik bakımından değerlendirmek üzere filtreleme yapabilirsiniz. 


Firma tarafından kod yenilemeye gidilmiştir.

Kumtel Beyaz Cam Digital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Programlı (KO-40 TAHDF Ocak B66-Sf2 Ddt Fırın DA6-835 Davlumbaz) Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yapınız