Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HUTT C6 Pencere Temizleyici analizine, özelliklerini vurgulayarak başlıyoruz. 80-70 m 80 yüzey temizliği yapabilen 2 ml su deposu. Referans cam temizleyicinizi aynı hazneye veya aksi takdirde cihazın kendi bezlerine koyabilirsiniz.

HUTT C6 robotik pencere temizleyici testinde keşfedildi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış bir cihaz. Gövde sağlam görünüyor ve dışarıda çalışırken zamanın testine dayanmaya hazır. Diğer taraftan, pencereleri temizlemek için bezler (10 mikrofiber ped içerir) yüzeylere zarar vermeden temizleyen yumuşak bir malzeme ile tasarlanmıştır.

Bu pencere temizleme robotu her zaman elektrik şebekesine bağlı olarak çalışır. Kablosu yeterince uzundur, böylece büyük ve uzun pencereleri sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz..

Güvenlik mekanizması olarak bina içerisinde elektrik kesintisi olması durumunda, 20-30 dakikalık bir yedek pili vardır. Güç geri gelmezse, robotunuzu boşluğa düşmeden önce almak için yarım saatiniz olacak.

Bu cihazı kontrol ederken şunları yapabilirsiniz: uzaktan kumanda kullanarak . Robot, yapay zeka sistemi sayesinde maksimum 3800 Pa ile emiş gücünü otomatik olarak ayarlar.

Daha fazla detay. Ayrıca diğer yüzeyleri temizlemek için de kullanılabilir. fayans duvar, masa veya her türlü zemin. Pil durumunu kontrol etmek için sezgisel ışık sistemi. Pencere kenarlarını tanıyan ve düşmeleri önleyen akıllı sensör. Cihaz boyutu: 29,5 x 14,5 x 8 cm. Ağırlık: 1,14 kg.

Hutt C6 Cam Silme Robotu Özellikleri

Teknoloji Uzaktan Kumanda

Su Tankı Kapasitesi (L) 0.75 lt

Yer Silme Özelliği Var

En 145 mm

Kullanım Alanı Düz Zemin

Derinlik 85 mm

Siklon Filtre Yok

Emiş Gücü 3800 Pa

EPA/HEPA Filtre Yok

Boy 295 mm

Çalışma Süresi 5,8 Saat

Aşılabilir Engel Yok

Renk Beyaz

Ağırlık (kg) 1.1

Çalışma Modu Sayısı 2

Pil Tipi Li-ion

Toz Kapasitesi Yok

Şarj Süresi 1.5 Saat

Ses Seviyesi (dB) 70

Çöp Boşaltma İstasyonlu Hayır

Haritalandırma Hayır

Diğer

Garanti Süresi (Ay) 24

Yurt Dışı Satış Yok

Yorumlar

Yorum Yapınız