Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Grundig GDH 82 A++ 8 Kg (ısı Pompalı) Çamaşır Kurutma Makinesi


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

ISI POMPASI TEKNOLOJİSİ
Grundig kurutma makineleri, Isı Pompası Teknolojisi ile performanstan ödün vermeden enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Isı Pompası Teknolojisi sıcak havayı kapalı bir sistem içine hapsediyor ve tekrar tekrar kullanıma sokuyor. Böylece kurutma makinesi çok daha az enerji harcayarak çamaşırlarınızı istenilen kuruluğa getiriyor. Aynı zamanda akıllı sensörlerle donatılmış olan Grundig kurutma makineleri, çamaşırınızın kuruluk derecesini algılıyor. Böylece gereğinden fazla sıcak havaya maruz kalmayan çamaşırlarınızın yıpranması engelleniyor. Sadece 60 derecelik bir sıcaklıkta üstün kurutma performansı sağlayan Isı Pompası Teknolojisi, çamaşırlarınıza çok hassas davranıyor.

Grundig GDH 82 A++ 8 Kg (ısı Pompalı) Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Kontrol PaneliDijital
Genişlik (cm)59.7
Tambur Hacmi (L)118
Enerji SınıfıA++
Yükseklik (cm)84.6
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Kurutma Kapasitesi (Kg)8
Renk
Kurutma TeknolojisiIsı Pompalı
Yıllık Enerji (kWh)230
Ses Seviyesi (dB)65
Derinlik (cm)65.4
Program Sayısı16
Diğer
Garanti Süresi (Ay)36
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduHBV00000AOEI5

Yorumlar

Yorum Yapınız