Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Grundig GDF 5104 E 5 Program (13 Kişilik) Bulaşık Makinesi


Grundig GDF 5104 5 programlı 13 kişilik bulaşık makinesi, geniş iç hacmi ve özel tasarımı sayesinde tek seferde 13 kişilik bulaşık yıkayabilir. Grundig GDF 5104 5 program özelliğiyle kullanım rahatlığı sağlar. Farklı yıkama sürelerinde bulunan bu programlar arasında hızlı 58’ programı mevcuttur. Bu programı tercih etmeniz halinde 58 dakikada tüm bulaşıkları yıkayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ürünün donanımında bulunan çeşitli fonksiyonlar ve teknolojik özellikler, hayatınızı kolaylaştırabilir.

Grundig GDF 5104 Bulaşık Makinesi Öne Çıkan Detayları

Grundig GDF 5104 pek çok özelliği ile ön plana çıkarak kullanıcılardan tam not alır. Tek seferde 13 kişilik bulaşık yıkama kapasitesi ile kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Suyun sertlik derecesini algılayıp otomatik olarak en uygun seviyeye getiren bardak koruma teknolojisi ile bardaklarınızı ilk günkü yeniliğinde kullanabilirsiniz. Cam bardaklarının ömrü uzarken, parlaklığını korumak mümkün olabilir. Hızlı yıkama programı ile tam dolu olmayan ve orta kirlilikteki bulaşıkları yıkayabilir, tam kapasite ve yoğun kirli olan bulaşıklar için de diğer programları seçebilirsiniz. Makinenin alt sepetinde bulunan çatal kaşıklık sepetinin ayarlanabilir yapıya sahip olması size ihtiyaç anında fazladan yer sağlayabilir. Ayrıca parlatıcı ve tuz göstergesinin olması kullanım kolaylığı sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen makine bu sayede uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Grundig GDF 5104 Teknik Özellikleri

Kaliteli ve tecrübeli markanın teknik özellikleri kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Bulaşık makinesi solo tip olarak tasarlanır.
  • Cihazın boyutları 85 x 59.8 x 60 cm ölçülerindedir.
  • Bulaşık makinesinin ağırlığı 42.3 kg olarak ölçülür.
  • Enerji Tüketimi 0,937 kWh’dır.
  • Ürünün ses seviyesi 51 dB olarak ölçülür. Bu sayede istediğiniz saatte çalıştırmanız mümkün olur.
  • Bulaşık makinesi E enerji sınıfına dahildir.
Grundig Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılar tarafından yapılan Grundig GDF 5104 yorumları incelendiğinde memnuniyet ifadelerini görmek mümkündür. Bu yorumlarda ürünün tüm özelliklerinden bahsedilebilir. Aynı zamanda gösterdiği performans değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra kullanım kolaylığı ve tasarım ayrıntılarını da yorumlar sayesinde daha detaylı öğrenebilirsiniz. Kullanıcıların yaptığı bu paylaşımlar, özellikle kararsız olanlar için yol gösterici olabilir. Yorumları okuyarak ve fotoğraflı değerlendirmelere göz atarak beklentilerinize uygun olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

Grundig Bulaşık Makinesi Neden Tercih Edilir?

Grundig GDF 5104 5 programlı 13 kişilik bulaşık makinesi yorumları ve markanın güvenilirliği tercih nedenleri arasında sayılabilir. Ürünün sahip olduğu teknolojik özellikler, güçlü donanım ve kapasitesi sık tercih edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra Grundig GDF 5104 5 programlı 13 kişilik bulaşık makinesi fiyatının makul aralıklarda olması da tercih sebeplerinden biri olabilir.

Grundig GDF 5104 5 Bulaşık Makinesi Programları Nelerdir?

Bulaşık makinesinin toplamda 5 farklı programı bulunur. 1. program ekonomi programıdır ve 50 °C de günlük bulaşıkları ekonomik şekilde yıkar. 2. program yoğun programdır. Bu program 70 °C sıcaklık ile aşırı yağlı tencere ve tavalar için uygunken oldukça kirli ya da uzun süre beklemiş bulaşıklar için de kullanılabilir. 3. program optimum programdır ve 65 °C günlük kullanım için uygundur. 4.program ise 58 dakika süren hızlı programdır. Son program da mini programdır ve 30 dakika sürer.

Grundig Bulaşık Makinesi Fiyatı Nasıldır?

Kaliteli markanın bulaşık makinesi modeli uygun fiyat aralığında sunulur. Bununla birlikte indirim dönemlerinde Grundig GDF 5104 5 programlı 13 kişilik bulaşık makinesi en ucuz fiyat seçeneği ile karşılaşmanız mümkündür. Bu indirimleri takip ederek Grundig GDF 5104 5 programlı 13 kişilik bulaşık makinesi satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapınız