Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Dizayn Doru 28 kW Kombi Avantajları

Dizayn Doru 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi   A Sınıfı  yüksek verimliliğe sahiptir, Avrupa Birliği tarafından uygulamaya konulan  Erp Yönetmenliği’ne uygundur.

Özel Tasarım Eşanjörle Daha Yüksek Verim, Daha Uzun Ömür Kaynaksız tek parça, geniş ısıtma yüzey alanına sahip, patentli tasarımlı, paslanmaz çelik eşanjörle bir yandan yüksek verim sağlarken, bir yandan uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.  

ErP Uyumlu Sirkülasyon Pompası ile Minimum Elektrik Kullanımı Doru kombilerde  kullanılan Avrupa Birliği ErP (Energy-related Products) Yönetmeliği’ne uyumlu sirkülasyon pompası sayesinde elektrik tüketimini azaltır, verimi arttırır.  

Dizayn Doru 28 kW   Kombi  Kompakt Boyutlarla En Dar Alanlarda Bile Kullanılabilir Dünyanın küçük kombilerinden birisi olan Doru kombi, en dar alanlara bile kolayca monte edilebilir, evinizin bir parçası olur.   Open-Term Protokolü Üzerinden Oda Termostatlarına Bağlanabilme Son teknoloji Open-Term Protokolüne uyumlu ana kartı sayesinde oda termostatlarına kolayca bağlanıp, verimi maksimize eder.   Ergonomik Tasarım ve Geniş LCD Ekranı Sayesinde Kullanıcı Dostu Tasarım Kullanım paneli üzerinde bulunan 6 soft touch basma butonu sayesinde Doru kombinin tüm sıcaklık ve servis parametre ayarlarına ulaşılmasını, aydınlatmalı geniş LCD ekranı üzerinden kolayca takibinin yapılabilmesini sağlar.  

Dizayn Doru  Kombi  Geniş Kapasite Seçenekleriyle Her Eve Uygun 20kw ,   24kw , 28kw, 35kw kapasite seçenekleriyle her eve uyan  Doru kombi , bütçe dostudur.  

Dizayn Doru 28 kW  Kombi  Geniş Modülasyon Aralığı ile Maksimum Tasarruf İçindeki özel gaz valfi sayesinde  1/7 oranında modülasyon aralığı sunar . Kapasitesini ihtiyaca göre ayarlayarak verimi arttırır, karbon emisyonunu düşürür, gaz ve elektrik enerjisinden tasarruf sağlar.  

Dizayn Doru Kombi  Ultra Sessizlik Özel tasarımı, kullanılan gelişmiş silencer ve son teknoloji ses izolasyon malzemeleriyle mükemmel ses ve ısı izolasyonu sağlar.   Dizayn Doru 24 kW Kombi Özellikleri Özel Tasarım Paslanmaz Çelik Eşanjör Kaynaksız, tek parça, geniş ısıtma yüzey alanına sahip, patentli tasarımlı, paslanmaz çelik  Dizayn Kombi  eşanjör.

Premix Brülör Grubu Premix teknolojisine uygun tasarlanan brülör sayesinde sistem entegre çalışır, yüksek verimli yanma sağlar. Gelişmiş Silencer Özel Tasarım Silencer ile Ultra Sessizlik sağlar.

Dizayn Doru Kombi  Modülasyonlu Sirkülasyon Pompası ErP uyumlu modülasyonlu pompa sayesinde düşük elektrik tüketir.

 ErP uyumlu modülasyonlu pompa sayesinde düşük elektrik tüketimi sağlanır.

Gaz seçmeden hem doğalgaz, hem de LPG ile çalışabilir. Servis Dostu Tasarım. Tasarım aşamasında yapılan ar-ge çalışmalarıyla  Doru kombiler , tek parça ön panelinin arkasında servislerin ihtiyaç duyacağı tüm alanlara kolay erişim sağlamak üzere tasarlanmıştır.  

Dizayn Doru Kombi Emniyet Sistemleri Yüksek Su Basınç Emniyeti (3 Bar) Kalorifer ısıtma devresini ve cihazı olası basınç artışına karşı korur.   Düşük Su Basınç Emniyeti (0,5 Bar) Cihazın düşük su basıncında çalışmasını engeller.  

Otomatik By-Pass Sistemi Tesisattaki ısıl yığılmaları engellemek için suyun cihaz içinde sirküle olmasını sağlar. Genleşme Tankı (8 It) Kalorifer devresindeki sıcak suyun genleşmesini karşılar.  

EMC Filtre Elektromanyetik uyumluluğu sağlayan filtreleme sistemidir.   İyonizasyon Elektrodu Brulörde alev oluşup oluşmadığını denetler.   Pompa Anti- Blokaj Sistemi Elektrik bağlantısı olduğu müddetçe, her 24 saatte bir pompayı çalıştırarak sıkışmayı önler.  

3 Yollu Vana Anti - Blokaj Sistemi Elektrik bağlantısı olduğu müddetçe, her 24 saatte bir 3 yollu vanayı çalıştırarak sıkışmayı önler.  

Dizayn Doru Kombi  Donma Emniyeti Elektrik ve gaz beslemesi olduğu durumlarda, tesisat suyu sıcaklığı 5º℃nin altında ise cihaz otomatik devreye girer.   Otomatik Prujör Kalorifer tesisatındaki havanın otomatik olarak atılmasını sağlar. Emniyet Ventili Kalorifer tesisatında aşırı basınca karşı koruma sağlar.  

Aşırı Isınma Emniyeti Termostatı (90°c) Kalorifer suyu sıcaklığı emniyet değerini geçerse cihazın çalışmasını durdurur.   Baca Emniyet Sistemi Bacada ki yüksek sıcaklık durumunda sistemi kapatarak güvenliği sağlar.   Yoğuşma Suyu Trap Yoğuşma suyu çıkışından atık gaz çıkışını engelleyerek ortam güvenliğini sağlar.

Yorumlar

Yorum Yapınız