Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Baymak Elegant Plus 24 A++ 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Üstün soğutma ve ısıtma teknolojileri ile dikkat çeken Baymak Elegant Plus A++ 24000 BTU Inverter Klima, kullanıcılarının daha rahat ve verimli yaşam alanları oluşturmalarına katkı sağlıyor. İklimlendirme sistemlerinde enerji tüketimi açısından tasarruf etmek isteyenlere hitap eden ürün; nem oranı dengelenmiş ve toz parçacıklarından arındırılmış bir hava kalitesi sunuyor.

Üst Düzey Sessiz Teknoloji ile Akıllı Yetenekler

  • Soğutmada A++, ısıtmada A+ enerji verimliliği sağlayan klima modeli, "Silence Mod" özelliği ile çok daha sessiz çalışıyor.
  • Klimanın iç ünitesi, olası tozlanma durumunda "Akıllı Temizleme Fonksiyonu" ile kokudan ve kirden arındırılabiliyor.
  • Sabit hızda hava üflemek yerine oda sıcaklığına göre çalışan yeni nesil Inverter teknolojisi, yıl içerisinde %40 daha az enerji tüketilmesine olanak tanıyor.
  • R410A soğutucu gazı ile çalışan klima; çevre dostu bir kullanım sunuyor.
  • Ürünün akıllı yetenekleri arasında bulunan "I feel Teknolojisi", odada bulunduğunuz yere özel sıcaklık değeri belirlemenize imkan veriyor.

Eşsiz Teknik Özellikleri ile Yeni Nesil Klima

Enerji Sınıfı: A++
BTU (Isıtma Kapasitesi): 24908
BTU Aralığı: 18001 - 24000
Inverter: Var
Klima Türü: Split (Duvar Tipi)

Uyku Modu, Turbo Mod ve Favori Kullanım gibi farklı konfor düzeyleri sunan Baymak Elegant Plus A++ 24000 BTU Inverter Klima, kolay ulaşım için tasarlanmış kısa yol tuşları ve ortam sıcaklığını okuyabilen LCD uzaktan kumandaya da sahip. Duvar tipi split klima, gizli LED ekranı ile şık ve zarif bir tasarıma imza atıyor.

Kullanışlı Kutu İçeriği

Gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme sistemine sahip olan ürün; LCD uzaktan kumanda, garanti belgesi, montaj ve kullanım kılavuzu ile birlikte kullanıma sunuluyor.

Dinamik ve Yenilikçi Bir Dünya Markası: Baymak

Gelişen teknolojiye uyumlu ve inovatif ürünleriyle iklimlendirme sektöründe başarılı bir politika izleyen Baymak, 49 yıllık köklü geçmişi ile kullanıcılarına güven veriyor. Türkiye genelinde 2100'den fazla satış noktası ve 250'nin üzerinde yetkili servisi bulunan firma, lider bir Türk markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.

Tüketici Dostu Klima Teknolojisi

Baymak Elegant Plus A++ 24000 BTU Inverter Klima, hassas sıcaklık kontrolü özelliği, ihtiyaca göre çalışan Inverter ve ferahlatıcı hava sirkülasyonu sunan Ionezer teknolojileri ile soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarınız konusunda kolaylık sağlıyor. Klima kurulum işlemleri için size en yakın yetkili servisi arayarak montaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 


Yorumlar

Yorum Yapınız